Makina Parkı

20 Tonluk HYAP Çift Kırma Vincimiz

20 Tonluk Çift Kırma İmalatını yaptığımız çelik konstrüksiyon projelerin montajını 20 Tonluk HTAP Çift Kırma vincimiz ile yapmaktayız...

Giyotin Kesim Makinası

Siyah saclarda 10mm kalınlığa kadar, pazlanmaz saclarda ise 6mm kalınlığa kadar istenilen ölçü ve şekillerde kesim yapabilmekteyiz. Maksimum kesim eni 3.000mm' dir.

Abkant Büküm Makinası

Siyah saclarda 10mm kalınlığa kadar, pazlanmaz saclarda ise 6mm kalınlığa kadar istenilen ölçü ve şekillerde büküm yapabilmekteyiz. Maksimum büküm eni 3.000mm' dir. Özel ölçü ve şekillerde büküm işlerini itina ile yapmaktayız.

Eksantrik Pres Makinası

60 ton kapasiteli eksantrik presimiz ile tasarlanan kalıplarda istenilen parçaları basmaktayız.

4 Toplu 
Hidrolik Silindir

Silindirimiz maksimum 2.5 metre eninde olup, siyah saclarda 10mm, paslanmaz saclarda ise 6mm kalınlığa kadar sacların kıvrımını yapabilmektedir. Tank imalatının yanıda, istenilen çap ve özellikte konik veya silindir kıvrımları yapılmaktadır.

Profil & Boruu Kıvırma Makinesi 

Açılı veya silindir halde boru, profil, NPU, NPI, köşebent ve lamalar istenilen ölçüde kıvrılabilmektedir. Yarım ay veya tam daire kıvrımların istenilen çap ve ölçüde imalatı yapılabilmektedir

HKM 85 
Kombine Makas

Makinamız zımba delme özelliği ile siyah saclarda 15mm, paslanmaz saclarda ise 8mm kalınlıktaki saclara 30mm çapa kadar delik delebilmektedir. İstenilen ölçülerde köşebent, NPU, NPI, transmisyon mili kesimleri çapaksız şekilde yapabilmektedir. Sac ve köşebentlerden köşe çıkartma işlemleri uygulanabilmektedir.

Torna ve Freze Makinası

Talebiniz doğrultusunda istenilen makina parçalarının imalatı, torna ve freze makinelerimizde yapılmaktadır.

Şerit Testere Makinesi

Profil, boru, köşebent ve miller verilen ölçülere göre çapaksız olarak itina ile kesilerek müşterilerimize teslim edilir.

Boru ve Profil Kesme Makinesi

İstenilen ölçülerde boru, profil, mil veya kalın malzemler çapaksız olarak kesilebilmektedir. Düz veya 45 derece açılı kesim yapılabilmektedir.

Gazaltı Kaynak Makinesi

Yaptığımız tüm imalat ve montaj işlerinde gazaltı kaynak makinesi kullanılmaktadır.

Argon Kaynak Makineleri

Paslanmaz malzemlerin imalat ve montajı argon kaynağı ile yapılmaktadır.
(c)2017, All Rights Reserved | Düzenleyen ElitNET
Toplam Ziyaretçi Sayısı: 231768
free website
built with
kopage