KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1996 yılında Ulaş’ta kurulduğu günden bugüne gelişen yapısıyla, Çelik Konstrüksiyon İmalat ve Montajında sektörün önemli kuruluşlarından biri haline gelen ATILGAN MAKİNA TESİSAT İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ., her geçen gün yenilediği makina parkuru ve sağladığı müşteri memnuniyeti ile sürdürdüğü kaliteli hizmet anlayışını devam ettiriyor. Trakya bölgesinde birçok fabrika ve işletmeye hizmet sunmak amaçlı başladığımız faaliyetlerimizi kaliteden ödün vermeden devam ettiriyoruz. Kendi işini geliştiren, makina parkurunu teknolojinin gerekleriyle yenileyen firmamız, mesleğinde eğitimli çalışanlarıyla, kaliteli hizmeti hedefleyerek yoluna devam ediyor. Öncelikli hedeflerimiz, daimi müşteri memnuniyetini sağlamak ve ATILGAN MAKİNA TESİSAT İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ’ ni marka haline getirmektir. Bunu sağlarken de dürüstlüğümüz ve kalitemizden asla ödün vermeyeceğiz.

VİZYONUMUZ

ATILGAN MAKİNA TESİSAT İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. hızlı ve kaliteli mal üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde kaliteli ürün sunmak; yüksek nitelikli hizmet anlayışı ile Trakya Bölgesi’ nin önde gelen kuruluşları arasında yer alarak sektör liderliğini oluşturmaktadır. Doğru, dürüst, ilkeli ve varlığı boyunca güvenilir bir firma olma özelliğini koruma gayreti içerisinde yolumuza devam etmektir.


MİSYONUMUZ

ATILGAN MAKİNA TESİSAT İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 14 yılı aşkın tecrübesi ile müşteri memnuniyetini öne çıkaran, zamana uygun teknolojiyi kullanan, demir çelik sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek, yüksek kalitede ağır çelik konstrüksiyon, proje üzerinden çelik bina yapımı, çelik çatı imalatı, iplik taşıma arabaları, fabrika çelik platformları ve demir çelik üzerine her türlü üretimi yapan girişimci bir şirkettir. Hedefimiz tamamen güvenilir, kaliteli ürün, iyi bir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile varlığımızı sürdürmektir.

KALİTEMİZ

Oluşturduğumuz kurumsal değerler ışığında, uğraş verdiğimiz demir çelik sektöründe hizmet ve ürün kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlarız. Bu amaç doğrultusunda; Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak kendimizi sürekli yenileyen bir şirket olmaya çalışırız. Müşteri memnuniyetini ölçerek gerekli aksiyonları alırız. Performans takipleri yaparak iş süreçlerimizi etkin kılarız. Ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi yönünde çalışırız. Yetkin ve deneyimli bir takım oluşturabilmek için, çalışanlarımızın gelişimini sağlamak yönünde iletişim ve eğitim kanallarını etkin kılarız. Tedarikçilerimiz ile işbirliğini her fırsatta geliştirmeye çalışırız. Geliştirdiğimiz projeler ile topluma katkı sağlama yolunda adımlar atarız.DEĞERLERİMİZ

  • Müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan 
  • Etik değerlere önem veren
  • Güvenilir 
  • Müşterilerine yenilikçi ve düşük maliyetli ürünler sunabilen 
  • Hızlı cevap veren, dinamik
  • Detaycı
  • Yeniliklere açık 
  • Konusunda yetkin çalışanlara sahip 
  • Çevreye ve insana saygılı 
  • Toplumsal olaylara duyarlı

(c)2017, All Rights Reserved | Düzenleyen ElitNET
Toplam Ziyaretçi Sayısı: 231761
free website
built with
kopage